Ulotki to najprostszy sposób, żeby trafić do klienta. Odpowiednio zaprojektowana, kolorowa ulotka potrafi zapaść w pamięć na długo. Ulotki zwiększają rozpoznawalność firmy, a są stosunkowo niedrogie. Warszawa to duże miasto, w którym trzeba zawalczyć o klienta. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, u nas ulotki są najlepszej jakości. Dostosowujemy się do klienta i jego potrzeb. Warszawa to nasz główny obszar działania. Na terenie stolicy dostarczamy zlecenia za dodatkową opłatą pod adres klienta. Można też odebrać zamówienie w naszej siedzibie na Woli.

Ulotki to najprostszy sposób, żeby trafić do klienta

Wykonujemy ulotki na papierze kredowanym z połyskiem, jest to papier o różnych gramaturach (115 i 135 gram). Mogą być one zadrukowane jedno- lub dwustronnie. Druk jest kolorowy (CMYK). Oferujemy różne wielkości ulotek – DL, a także A6, A5, A4. Zlecenia wykonywane są terminowo i z dbałością o szczegóły. Oferujemy realizację projektu klienta. Udzielamy też wskazówek, jak bez pomocy specjalistów taki projekt wykonać – szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „Jak samodzielnie przygotować projekt”.

W przypadku braku pomysłu proponujemy zlecenie projektu nam. Zadbamy o to, by byli Państwo zadowoleni. Jeśli chodzi o ulotki, Warszawa ma wiele punktów, w których można je wykonać. U nas zlecenia są wykonywane w ciągu kilku dni roboczych przez doświadczoną ekipę, która zna się na swoim fachu. Oferujemy też inne usługi z zakresu druku offsetowego i wielkoformatowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit